חדרי בריחה בחו"ל

השאלה המעניינת הזו הפכה למטרידה במיוחד עבור אלפי אנשים המבקרים עם ילדיהם בערים גדולות בחו"ל, בעיקר בארה"ב ובמערב אירופה. באזורים אלו הפך טרנד חדרי הבריחה לנפוץ בדיוק כמו בישראל.

צעד אחד אחורה

אם עדיין לא שמעתם על מתקפת האסקייפ רומס ככל הנראה גרתם על הירח בשנתיים, שלוש האחרונות. החדרים המיוחדים המעניקים שעה של אתגר מחשבתי הפכו ללהיט היסטרי וצצים במהירות מסחררת בכל עיר, קטנה וגדולה, בארץ ובשלל מדינות ברחבי העולם.

המטרה? משחק אתגרי ומהנה. הדרך? ננעלים בחדר ובו המון רמזים ותפאורה מיוחדת המתאימה לנושא החדר (ישנם חדרים בעשרות ומאות נושאים וכל אחד מהם טומן סוד בהקשר של הנושא המרכזי). מקבלים כתב חידה ועושים הכול על מנת לפתור אותו בתוך 60 דקות בלבד. ההצלחה בדרך כלל נובעת משילוב בין תחכום, אבחנה דקה בפרטים הקטנים ובעיקר התמדה, נחישות וכוח רצון לאתגר המחשבתי הגדול.

חדרי בריחה בחו"ל, אטרקציה או בזבוז זמן 

ונחזור לשאלת השאלות, האם להעביר שעה ייחודית בתוך חדר בריחה בחו"ל הוא רעיון נפלא ואטרקציה נהדרת או שמא מדובר בבזבוז זמן יקר על חשבון אטרקציות אחרות שאפשר ליהנות מהם בעיר? לשאלה הזו ישנה תשובה חד משמעית, במיוחד אם אתם חובבי חדרי בריחה ויש לכם עניין לפתח גם את חדרי הבריחה בחו"ל הרי שיכולה להיות לכם בהחלט חוויה חיובית ומגניבה. זו דרך מצוינת לרענן את הטיול בחו"ל ולעשות אותו עם טוויסט קטן ומעניין.

פרמטר חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון הוא הילדים, במידה ואתם נכנסים לחדר הבריחה עם הילדים שלכם כדאי שתוודאו שהוא אכן מתאים לגילם, חדרי בריחה רבים בחו"ל מותאמים למבוגרים בלבד.

בשורה התחתונה, אם אתם שואלים אותנו, ללא ספק היינו מנסים חדרי בריחה בחו"ל, בטח ובטח אם מדובר בחדר בריחה יוצא דופן, במטוס, אונייה, מלון מפורסם, חדר בריחה בתוך לוקיישן מסעיר בצורה יוצאת דופן וכדומה. תהנו.