הטרנד החם הגיע גם לטלוויזיה

לא משנה כיצד תקראו להם, חדרי מילוט, חדרי אתגר או חדרי אימה.. חדרי הבריחה בשמם הבין לאומי "אסקייפ רום" ממשיכים לייצר באזז עולמי, הפעם בבית שלכם!

כי תאמינו או לא חדרי הבריחה פרצו את גבולות הריאליטי הפיזי וחדרו היישר אל לב המיינסטרים העולמי בדמות תכנית טלוויזיה משלהם, אפילו כאן בישראל! לא עוד חדרי בריחה במתחם סגור שיש לנסוע אליו ביום הולדת, או אירוע אחר, אלא תוכנית אמיתית בטלוויזיה שלכם!

תכנית הטלוויזיה החדשה שבמרכזה תחרות ענק בפיצוח חדרי בריחה פרצה ממש בתקופה האחרונה אל המסך הקטן ונותנת פייט מעניין לתוכניות "ריאליטי" אחרות. בעלי זיכרון חריף במיוחד וודאי זוכרים לא פעם את השימוש שעשתה תכנית הריאליטי המפורסמת בעולם "המירוץ למיליון" בחדרי בריחה. לא פעם ולא פעמיים יצרו מפיקי התוכנית משימות בדמות חדרי בריחה, שהיו גולת הכותרת של המירוץ ואפילו כיכבו לא פעם בפרק הסיום המותח של העונה.

הפעם יתפסו החדרים המיוחדים קצת יותר מפינה קטנה בתוכנית ויככבו בזכות עצמם בפורמט משלהם, כאשר המיקוד יהיה על תחרות עקובה מדם, יזע ודמעות בין קבוצות של מתחרים חובבי הז'אנר ובסופו של דבר אליפות ישראל בחדרי בריחה, הזוכים יהיו מן הסתם החבר'ה המתוחכמים, הנבונים והתותחים ביותר בישראל.

תחרות ראש בראש, חדר בחדר

פורמט התחרות בתכנית הטלוויזיה יתמקד בשתי קבוצות שיתחרו זו בזו בתוך חדרי בריחה המצולמים במעגל סגור. ממש כמו בתוכנית הריאלטי המפורסמת "האח הגדול" גם כאן יצולמו המתחרים מכל זווית אפשרית כך שאנחנו הצופים נוכל ליהנות ממתח מטורף ובמקביל להיות שותפים בפיצוח החידה הגדולה המסתתרת בחדר ולאפשר למתחרים "לברוח"!.

את הפורמט הישראלי, המיועד למבוגרים ובני נוער גם יחד ינחה כוכב הנוער העולה עומר דרור, המוכר לרבים מתוכניות טלוויזיה אחרות ומהפקות שונות במדיה. דרור מכיר היטב את חדרי הבריחה והוא חובב אתגרים בעצמו כך שהחיבור שלו לתוכנית הוא חיבור אישי במיוחד.

שני חדרים, שתי קבוצות, שתי חידות וניצחון אחד שיוענק לאלופי חדרי הבריחה, לקבוצה שתצליח להביס את כל תחבולות ההפקה, המתכננות ליצור את חדרי הבריחה המורכבים והמיוחדים ביותר בעולם. מוכנים לאתגר? 60 דקות... מתחילות עכשיו!