בילוי עם האישה

052-9-120-150 

בילוי עם האישה

כל השנה אנחנו מתרוצצים בין אלף משימות, בעבודה, בבית, בבית ספר של הילד או בגן הילדים, בין קופת חולים לבין הבנק, בין המשכנתא וההתחייבויות לבין הדואר, הארנונה והמיסים. כמו במרוץ עכברים שלא נגמר. מה עושים כדי לשבור שיגרה? קובעים מראש בילוי עם האישה!

דייט שבועי

אם גם אתם רוצים לשמור על הלהבה למרות כל הקשיים ומיליון הדברים הקטנים שמחכים לכם מעבר לפינה עליכם לקבוע זמן מיוחד שלו ושלך, שלך ושלה. הדייט הזה יכול להיות שבועי או דו חודשי ובמקרים ממש מבאסים שאין זמן לנשום לפחות פעם בחודש.

רעיון מבריק לבילוי אטרקטיבי

אם נמאס לכם מסרטי קולנוע או מסעדות יש לנו רעיון מקסים שהפך לטרנד להיט בקרב צעירים ומבוגרים כאחד -  חדרי בריחה, להיט ענק מבית היוצר של מוחות מבריקים, המביא לכם חוויה מושלמת של מתח, אדרנלין, צחוק והנאה משולבים יחד. אפשר לחגוג כך את יום ההולדת, את הדייט השבועי או את סוף השבוע המתקרב. אם יש לכם ילדים בוגרים תוכלו אפילו לצרף אותם אל החוויה כבילוי בעל אופי יותר משפחתי.

דייט רומנטי, לאור ירח

בילוי עם האישה הוא ללא ספק זמן איכות שמגיע לכם מאד. לפעמים יכולים לעבור ימים שלמים בלי שנשוחח באמת על דברים שבלב, לא על רשימות מכולת או מצב הכביסה, תעודות של בית הספר או על העבודה שלכם. שיחה אמתית, מלב אל לב, שיחה שיש בה רוך ואהבה והתרגשות. אז בדיוק מהסיבה הזאת אנו מציעים לכם להכין מראש רעיונות לדייט רומנטי לבילוי רגוע ושלו. אמנם חדר בריחה הוא רעיון נהדר אך יש בו המון אקשן, לעומת שייט עם כוס יין למשל או פיקניק בחוף הים, עם גבינות ויין נחמד, אוירה שקטה ורומנטית והזדמנות להחזיר קצת את האהבה.

אז מה אתם צריכים להכין? לפני הכול בייביסיטר לילדים, הרי לא תוכלו לזוז בלי סידור נכון? אז תתחילו בבייביסיטר, תמשיכו ברעיון כלשהו, כרטיסים מוכנים מראש או הזמנת מקוות במסעדה. כך תמנעו מתקלות ובעיות דווקא ביום היחידי שיש לכם הזדמנות לחגוג יחד בשקט ושלווה. 

ובנימה אופטימית זו אנו מאחלים לכם שכל השנה תהיה חגיגה אחת ארוכה של אהבה עם המון דייטים זוגיים מלאי אהבה, רומנטיקה ותשוקה.

בילוי עם האישה, בילויאז למה אתם מחכים? התקשרו עכשיו והזמינו מקום באחד מחדרי הבריחה שלנו:
052-9-120-150