סוגים שונים של חדרים

052-9-120-150 
 

החלטתם להתפנק ולצאת למסע מדליק עם אטרקציה של חדרי קווסט. כיום, ישנם סוגים שונים של חדרים המתאימים לקהלים שונים. העובדה כי ישנם סוגים של חדרי בריחה המחולקים לקטגוריות שונות, מאפשרת לכם לבחור את החדר המתאים לכם ביותר, ואף לגוון את החדרים מפעם לפעם. ההנאה מובטחת לכם, וכל שנותר לכם לשאול את עמכם הוא איזו חוויה אתם מבקשים לעצמכם הפעם. 

חדרים המבוססים על זירת אירוע


אז אילו סוגים של חדרי מילוט קיימים? ישנם המון חדרים מבוססים על זירת אירוע. כך לדוגמא, ישנם החדרים שבהם עליכם לפתור תעלומת רצח, שוד גדול בבנק או העלמות של אדם מיסתורי. הרמזים נמצאים בכל פינה בחדר, ואתם יוצאים למסע מרתק ומיסתורי במטרה לפתור את התעלומה הגדולה. 
האם תספיקו בשישים דקות לפצח את הרצח ששיגע את המדינה, את השוד שהסעיר את העולם או למצוא את האדם שנעדר? הכל בידיים שלכם! 

אתם עומדים להיות כוכבי קולנוע
ישנם סוגים של קווסט רום המבוססים על סרטי קולנוע מצליחים. זוכרים כמה הוקסמתם מסרטי הקולנוע הגדולים של כל הזמנים ודמיינתם את עצמכם משחקים את התפקידים הראשיים בסרט? כעת, אתם נכנסים אל נעליהם של כוכבי הקולנוע הגדולים בחדר הבריחה. 
חדרי הבריחה המבוססים על סרטי הקולנוע, מדמים ממש את הסצינה מהסרט עם תפאורה מושקעת, פס קול ייחודי ואביזרים שונים שיעניקו לכם את התחושה כי אתם אלו המשחקים בסרט. אל תשכחו, כי נכנסתם אל החדר במשימה לפצח תעלומה הקשורה בסרט, כך שלצד אבק הכוכבים, מוטלת עליכם 
מלאכה גדולה שתרצו להכתירה כהצלחה. 

סיטואציות מחיי היום יום
כמו כן, ישנם חדרים המדמים סיטואציות פשוטות מחיי היום יום. בחדרים האלו עליכם לפתור תעלומות של כת מסתורית, להיות חלק מקאסט של הפקת תיאטרון או לצאת למשימה סודית במרתף יין. העלילה הינה הבסיס לכל מה שעתיד לבוא, כאשר עליכם להיות ערים לכל רמז הנוכח בחדר, שכן הוא עתיד לעזור לכם לפתור את החידה הגדולה הנסתרת בחדר הבריחה. 
אז מה את אומרים, 60 דקות יספיקו לכם כדי לצאת כמנצחים גדולים? חובת ההוכחה עליכם! 

אז אחרי שאתם כעת יודעים אילו סוגים של חדרי בריחה מוצעים לקהל הרחב, כל שנותר לכם הוא לבחור את הז'אנר החביב עליכם, ולצאת לדרך! 

למה אתם מחכים? הבטיחו לעצמכם עוד היום מקום באחד מחדרי הבריחה שלנו
052-9-120-150