קווסט רום

052-9-120-150 
כבר ברור מעל לכל ספק כי האטרקציה של קווסט רום היא להיט שלא מתכוון לפנות מקום ללהיטים חדשים, וכי מדובר על אטרקציה שעומדת על הפודיום המנצחים כבר זמן רב בעולם, ובישראל. רוצים לדעת אם האטרקציה ששיגעה את העולם מתאימה גם לכם? האם קווסט רום זה בשבילכם? הנה כל מה שאתם צריכים לדעת. 

אתם אוהבים להרגיש את האדרנלין?
קווסט רומס אומנם לוקחים אתכם אל מסע של חידות ורמזים, אך מאחר ומדובר על אטרקציה המקציבה לכם 60 דקות בלבד להכתיר את המסע שלכם כהצלחה, הרי שאתם נהנים מאדרנלין שזורם בלי סוף מהדקה הראשונה ועד סופה. אם אתם רוצים להרגיש את האנרגיה הזו בגופכם ולהנות מחוויה בלתי נשכחת – הגיעו אל קווסט רום! 

קווסט רום = אתם פריקים של עבודת צוות


אתם אנשים של אנשים ומגדירים את עצמכם כיצורים חברתיים? האטרקציה של קווסט רום היא בדיוק בשבילכם! על מנת להצליח במשימה, עליכם לעבוד בשיתוף פעולה מלא. עבודת הצוות הינה חיונית להצלחתם בחדר ולעמידה בזמנים, כך שאם אתם אוהבים לעבוד בצוות, לחלק משימות ולהיות חלק מצוות מנצח – קווסט רומס זה בדיוק המקום בשבילכם. 

אם אקסטרים זה אתם אז קווסט רומס יתאים בול


אם חשבתם שאקסטרים זה רק קפיצה מצוק או גלישה במים סוערים, הרי שכדאי שתחשבו שוב. האטרקציה של קווסט רום מעניקה לכם מימד מטורף של אקסטרים שמשלב גם חשיבה. כך, אתם נהנים משידוך מושלם של משחק מחשבתי ושל חוויה אקסטרימית במיוחד. הכל בחדר אחד, וב-60 דקות בלבד. 

התחביב שלכם זה לפתור חידות
אתם אנשים של חידות, ובעת שאתם פותרים חידה אתם מרגישים על גג העולם? קווסט רומס הם בדיוק המקום בשבילכם! מעבר לפתרון החידות, הרי שאתם נהנים מתפאורה מושקעת שמכניסה אתכם לאווירה של אגדה, סרט או זירת התרחשות. בואו לפתור חידות עם אווירה מסתורית ומרתקת. 

רוצים לכבוש את סף הריגוש שלכם
מתי בפעם האחרונה התרגשתם כמו ילדים? מתי בפעם האחרונה עלה קצב פעימות לבכם מאטרקציה שלקחתם בה חלק? עם קווסט רומס זה בדיוק מה שמחכה לכם! תשכחו מכל מה שהכרתם ובואו לחוות את הרגשות שלכם מחדש ולכבוש את סף הריגוש שלכם. 

אז מה אתם אומרים? קווסט רום יכול להתאים לכם? אתם מוכנים לצאת לחוויה אקסטרימית ומרגשת? 


קווסט רום, קווסט רומסאז למה אתם מחכים? התקשרו עכשיו והזמינו מקום באחד מחדרי הקווסט רומס שלנו:
052-9-120-150