חדרי קווסט

052-9-120-150 
חדרי קווסט מסתמנים כיום כאחת מהאטרקציות המובילות ביותר בישראל. רגע לפני שאתם נכנסים אל חוויה נוספת של חדרי קווסט, הגיע הזמן לנפץ אחת ולתמיד את המיתוסים הגדולים ביחס לחדרי הבריחה. 

חדרי קווסט מתאימים רק למבוגרים

לא נכון. ניתן לחשוב כי חדר קווסט מתאים רק לקהל של מבוגרים, אך האמת היא שזה לא נכון. ישנם חדרי קווסט בעלי רמות קושי קלות, המאפשרים חוויה של הצלחה וכייף גם לילדים. ההגבלה היחידה היא לעתים מבחינת גיל המשתתפים שהוא במרבית המקרים לילדים בגילאי 8 ומעלה. כמו כן, לעתים ישנה דרישה שאדם מבוגר ילווה את הילדים לאורך הפעילות. מעבר לכך, חדר קווסט הוא הפעלה נפלאה לילדים המעודדת חשיבה יצירתית, עמידה בזמנים ושיתוף פעולה. 

לא אוכל להתקדם בחדר בלי שפתרתי חידות
לא נכון. אומנם המטרה היא שאתם תהיו אלו שתפתרו את החידות המצויות בכל פינה בחדר, אך חשוב לזכור כי אתם נמצאים בקשר רציף עם המפעילים לאורך כל הפעילות. המשמעות היא שאם אתם מרגישים תקועים בחדר ולא מצליחים להתקדם בעקבות חידה שלא הצלחתם לפצח, הרי שתוכלו לבקש רמז מהמפעיל וכך להתקדם הלאה. משחק קווסט אמור להעניק לכם מימד של כייף ושל הצלחה, כך שבכל עת שתרצו עזרה, תוכלו לקבל אותה עד שתסיימו את חדר קווסט שאותו התחלתם. 

שישים דקות הן המלצה בלבד
לא נכון. אורך משחק חדר קווסט הוא כשעה בלבד, ועם הדקה האחרונה, עליכם לסיים את המשימה. לעתים ניתן לחשוב כי 60 דקות הן המלצה בלבד והן המדד לעמידה באתגר, אך חשוב להבין כי מדובר על פעילות כבת שעה בלבד. המשמעות היא שלא תוכלו להמשיך ולנסות לפתור את החידות בעת שיגמר הזמן. המפעילים דואגים ליידע אתכם עם כל 20 דקות שעוברות על מנת שתוכלו לעמוד בזמנים ולתכנן את המהלכים שלכם. 

אל חדר קווסט אני חייב להזמין מקום חודשים מראש

לא נכון. אולי להגיע באופן ספונטני הישר אל חדר קווסט הוא לא הדבר המומלץ ביותר, אך יחד עם זאת, לא מדובר על המתנה ארוכה מדי. תוכלו לתאם את הגעתכם כשבוע או שבועיים מראש, וזאת על מנת להתאים לכם את החדר החביב עליכם, ביום ובשעה המתאימים לכם ביותר. אם אתם רוצים לקבל מידע מפורט אודות החדרים הפנויים, צרו קשר! 

שברנו את כל המיתוסים על חדרי קווסט! תשכחו מכל מה שהכרתם והצטרפו גם את אל החוויה שמשגעת את כל העולם! 

חדרי קווסט, חדר קווסט


אז למה אתם מחכים? התקשרו עכשיו והזמינו מקום באחד מחדרי הקווסט שלנו:
052-9-120-150