חדרי מילוט

052-9-120-150 

איך בוחרים חדרי מילוט המתאים לכם? כל התשובות לפניכם!

חדרי מילוט - מה ממוצע הגילאים שלכם?

הדבר הראשון עבור חדר מילוט הוא להגדיר את ממוצע הגילאים שלכם. לעתים, מגיעות קבוצות של אנשים בוגרים ואז אין כל בעיה להתאים את חדר הבריחה עבורם, אך לא אחת מגיעות משפחות של הורים וילדים, ועל כן חשוב להתאים את החדר אליהם גם מבחינת רמת הקושי, וגם מבחינת הסיפור העוטף את החדר. הנציגים של חדרי הבריחה ישמחו להתאים לכם את החדר האידיאלי עבורכם על מנת למנף את ההנאה שלכם כמה שיותר. 

האם כבר נהנתם מהאטרקציה של חדרי מילוט?

בעת שמדובר על חדרי מילוט, הרי שמדובר על חדרים שונים בעלי רמות קושי שונות. המשמעות היא שאם טרם התניסתם בחוויה של חדר מילוט, כדאי לכם להתחיל את החוויה בחדרים עם רמות הקושי הקלות יותר. מדובר על דרך חשיבה מסוימת ועל מהלכים שונים שלומדים תוך התנסות בחדרים. גם החדרים הנחשבים כקלים יותר, הם חדרים עם אתגרים גדולים וחידות מתוחכמות. 

כמה משתתפים אתם עתידים להיות במשחק חדר מילוט?

פרמטר חשוב נוסף שכדאי להעניק לו תשומת לב בבחירת חדרי מילוט הוא ביחס לכמות המשתתפים שאתם עתידים להיות. במרבית המקרים, חדרי מילוט מתאימים לעד כ-6 משתתפים, בעוד ישנם חדרים שההמלצה עליהם משתנה. מדוע חשוב לקחת את מספר המשתתפים בחשבון? מהסיבה הפשוטה: לאפשר לכם הנאה מירבית. מספר המשתתפים מותאם לכמות החידות בחדר, וזאת על מנת לאפשר לכל משתתף להנות על הצד הטוב ביותר. 

בוחרים תאריך ושעה המתאימים לכם
כעת, כל שנותר לכם הוא לבחור חדר מילוט המתאים לכם ביותר, לרבות תאריך ושעת הגעה. בקרוב מאד אתם הולכים להנות כפי שלא נהנתם המון זמן. הגיעו עם ההרכב שלכם, וכנסו אל מסע מופלא שישאיר אתכם עם טעם של עוד חדרי מילוט... 

שישים דקות בתוך חדר מילוט - צאו לדרך! 
אל תשכחו! חלק מעמידה באתגרים היא גם עמידה בזמנים. יש לכם שעה אחת בלבד להיכנס אל תוך החדר, לפתור את החידות השונות ולהתקדם כל הדרך בתוך החדר עד לפתירה של החידה הגדולה. עבודת צוות, חדות מחשבתית ומחשבה מחוץ לקופסא יובילו אתכם אל ההצלחה הגדולה. בהצלחה! 

כעת, יש בידכם את הכלים לבחור לעצמכם חדר מילוט המושלם לעצמכם! הבטיחו לעצמכם ולחברים שלכם חוויה יוצאת דופן.

חדר מילוט, חדרי מילוטאז למה אתם מחכים? התקשרו עכשיו והזמינו מקום באחד מחדרי המילוט שלנו:
052-9-120-150