אקזיט רום

052-9-120-150 

שאלתם את עצמכם מה הופך את האטרקציה של חדרי הבריחה לכל כך פופלארית?
כל התשובות לפניכם!

אקזיט רום מתאים למניפה רחבה של גילאים

אז מה באמת הופך את האטרקציה של חדרי הבריחה לכל כך פופולארית במקומות רבים כל כך בעולם? נדמה כי ההצלחה טמונה בין היתר בעובדה כי מדובר על קהל יעד רחב שיכול להנות מהאטרקציה. מתי בפעם האחרונה שמעתם על אטרקציה ששותפים לה כל כך הרבה שכבות גיל? האטרקציה של אקזיט רום מתאימה לילדים מעל לגיל 8, ומשם? השמיים הם הגבול!

אקסיט רום אתם שולטים ברמת הקושי

לצד האתגר הגדול, המטרה היא גם להעניק לכם חוויה של הצלחה. לשמחתכם, חדרי הבריחה כיום מאפשרים לכם לבחור ברמת הקושי של החדר. במרבית המקרים, רמת הקושי היא ביחס לכמות החדרים שכבר הספקתם לעשות, ואז הצוות המקצועי יודע לשדך לכם את החדר המתאים לכם ביותר על מנת להעניק לכם מימד של הנאה. הבחירה בחדר תמיד תהיה שלכם, אך כן מומלץ להקשיב לעצתם של המומחים של אקזיט רום המחכים לכם. חשוב לציין, כי בכל מקרה, תוכלו לקבל רמזים לאורך הפעילות שלכם וכך להתקדם הלאה עד לפתירת החידה הגדולה.


סיפור המסגרת של חדר אקזיט רום הוא הבחירה שלכם

בעת שמדובר על אקסיט רום, הרי שמדובר על סיפור מסגרת שאליו יוצקים את החידות, הרמזים, המתח והאתגר הגדול. בעוד החידות הן בגדר תעלומה ועליכם להתמודד איתן ברגע האמת, הרי שיש לכם את האפשרות לבחור את סיפור המסגרת של החדר.
לרשותכם כיום מגוון רחב של חדרים, שרובם הגדול הינו נושא פופולארי מהתרבות העכשווית, כך שאתם הופכים לכוכבים של ממש בתוך חד הבריחה. אז לאיזה חדר אתם עתידים להכנס הפעם? סיפור אגדה, סצינה מסרט או תעלומה שמסעירה את המדינה?

 
אלמנטים של התרגשות, מתח וכייף

האם תוכלו להאמין שב-60 דקות בלבד תוכלו לחוש התרגשות, פחד, לחץ, מתח, כייף, אדרנלין ופעימות לב מואצות? זה כל מה שמחכה לכם בחוויה של אקזיט רום, בשעה אחת בלבד. חדרי הבריחה לא מפסיקים להפתיע, ובכל פינה בחדר מסתתר לו רמז שעתיד לקדם אתכם הלאה בפתירת החידה הגדולה. אתם עומדים לחוות חוויה גדולה ומיוחדת עם החברים שלכם.

 

למה אתם מחכים? הבטיחו לעצמכם עוד היום אקסיט רום האהוב עליכם מבין מבחר חדרי האקזיט רום שלנו.
052-9-120-150