אסקייפ רום

052-9-120-150 

אסקייפ רום - מה זה בכלל?חוגי הבית הם כיום דרך נפלאה להנות ממעגל חברתי הכורך סביבו אנשים בעלי תחומי עניין משותפים. במרבית המקרים, חוגי הבית מתארחים בכל פעם בבית אחר, כאשר על המארח לדאוג להפעלה ולאירוח מא' ועד ת'. אחד הדברים החשובים ביותר בחיים הוא לשבור לעתים את השגרה, גם בעת שמדובר על מימדים של כייף. בקרוב מגיע התור שלכם לארח את חוג הבית ואתם מחפשים דרך נפלאה לערוך אותו? אסקייפ רום הוא התשובה בשבילכם!

יוצאים מהבית ומהשגרה אל חדרי הבריחה
אסקייפ רום, או חדר הבריחה בעברית, הוא אטרקציה המאפשרת לכם להנות ובגדול! לעתים, נדמה כי האתגר הגדול ביותר בהפעלת הגלגלים במוח הוא לפתור תשבץ או לענות על חידות מזדמנות, אך מה אם יגידו לכם כי תוכלו לענות על חידות עם שעון המתקתק מולכם, בתפאורה ייחודית ומושקעת ובסיפור מרתק ומיסתורי שעליכם לפתור בזמן קצוב? חדרי הבריחה, חדרי אסקייפ רומס – מזמינים אתכם לקחת חלק בחוויה הגדולה ששיגעה את כל העולם!

אסקייפ רום - תעודת אחריות להנאה גדולה


האטרקציה הגדולה של אסקייפ רום כבר עשתה לעצמה שם גדול בכל העולם, וכעת השיגעון הגדול גם בישראל! בעוד ישנן אטרקציות שהן נחלתן של קבוצות גיל מסוימות, הרי שכאן מדובר על להיט ענק שכבש גם את קהל הילדים הבוגרים, את הנוער, את האנשים הצעירים ואת קהל האנשים המבוגר. כל עוד פועם בלבכם הרצון לכבוש, לגלות, להנות מרגשות אקסטרימים של אדרנלין, מתח וכייף – חדרי הבריחה מתאימים לכם! 

אתם בוחרים את החדר. והחידות? תעלומה!
לרשותכם מגוון רחב של אסקייפ רומס המבוססים על נושאים שונים: אגדות, סרטים, מקרי תעלומה שונים בנושאים שונים ועוד. לבחירתכם, מגוון רחב של חדרים בעלי דרגות קושי שונות, כך שתוכלו לבחור את האתגר המתאים לכם מכל! ומה לגבי החידות? הן תעלומה! אומנם לכם יש את היכולת לבחור את סיפור המסגרת של החדר, אך בכל מה שקשור לחידות, עליכם לחכות לרגע האמת עם כניסתכם לחדר. מהרגע שהשעון מתחיל לתקתק, יש לכם 60 דקות בלבד לפצח את החידה הגדולה ולצאת מהחדר כמנצחים. 

גם אם זה לטובת חוג הבית, לבילוי עם חברים או אטרקציה ביום ההולדת - אסקייפ רום הוא התשובה לכם!


אסקייפ רום, אסקייפ רומסאז למה אתם מחכים? התקשרו עכשיו והזמינו מקום באחד מחדרי הבריחה שלנו:
052-9-120-150